+38 (044) 223-12-12 +38 (044) 240-96-69
Замовити дзвінок

Profit Solutions додали розрахунок криптовалютою.

Profit Solutions та Cryptogroup запустили інноваційну систему розрахунку криптовалютою.

Криптовалюта цікавить сучасний світ не один рік! Унікальні алгоритми, сміливі рішення, заборони і порівняння з величезними винаходами людства - цифрові гроші давно стали однією з центральних тем для обговорення у багатьох цивілізованих країнах. І завдяки спільним зусиллям компаній Profit Solutions та Cryptogroup, українці отримали унікальну можливість розраховуватися криптовалютою. І розпочалась нова ера в грошових розрахунках нашої країни з ресторанів міста Києва!

Profit Solutions є одним з провідних вітчизняних розробників програмного забезпечення для ресторанів, готелів, кінотеатрів, торгових центрів та інших підприємств роздрібної торгівлі, сфери обслуговування та індустрії розваг. Компанія давно зарекомендувала себе як постачальник інноваційних програмних рішень. І проект з впровадження криптовалюти в ресторанах готовий стати одним з найпрогресивніших.

Profit Solutions спільно з Cryptogroup розробили та успішно запустили унікальну систему, яка дозволяє відвідувачам ресторанів оплачувати рахунок за допомогою своїх смартфонів. Все досить просто: ви робите замовлення, вказуєте криптовалюту, якою бажаєте розрахуватися, і оплачуєте рахунок за допомогою свого мобільного пристрою. Це відбувається шляхом зчитування QR-коду. Сам код формується залежно від криптовалюти, яку обрав гість закладу. На даний момент передбачена оплата в біткоїнах, лайткоїнах і дешах, а в майбутньому планується впровадження розрахунків у криптогривні та інших криптовалютах.

З точки зору ресторану, все також дуже зрозуміло: клієнту пропонується розрахуватися за замовлення за допомогою подарункового сертифіката. Ця інформація є абсолютно відкритою, і відвідувач закладу може прочитати всі умови на отриманому чеку. Компанія Cryptogroup виступає в якості третьої сторони: вона продає гостю закладу подарунковий сертифікат, приймає криптовалюту - і оплачує роботу ресторану в гривні.

Ресторан Максима Храмова "Гіві Рубінштейн" став вітчизняним першопрохідцем в галузі розрахунків у криптовалюті. Урочистий старт системи відбувся 15 серпня 2017 року. Наступними будуть ресторани "Пастатека" і "Челентано". Розробники сервісу також вважають, що, поряд з ресторанами і кафе нашої країни, цей проект може стати популярним і в інших сферах. Наприклад, у супермаркетах, фітнес-центрах, АЗС і т. д.

Все більш поширюється думка, що криптовалюта - це майбутнє нашого суспільства. І компанія Profit Solutions робить впевнен

і та успішні кроки в цьому майбутньому!

Сделать заявку
Також зверніть увагу на інші послуги нашої компанії.
Інші послуги