+38 (044) 223-12-12 +38 (044) 240-96-69
Замовити дзвінок

Центр навчання та запуску

Profit Solutions є великим системним інтегратором у сфері ІТ-рішень для автоматизації бізнес-процесів, управління аудіо- та відеопотоками, системами контролю доступу, а також надає повний та завершений спектр послуг у таких областях:

  • Бізнес-процесів;
  • ІТ-консалтингу;
  • Проектування;
  • Монтажних робіт;
  • Навчання та впровадження.

"Profit Solutions" забезпечує кваліфіковану підтримку, супровід та запуск всіх об'єктів програмно-технічного комплексу. Для співробітників Замовника фахівці компанії "Profit Solutions" проводять навчальні тренінги з ефективного використання всіх складових програмно-технічного комплексу з метою отримання максимального результату від впровадження нових технологій.

"Profit Solutions" надає постійну підтримку та супровід встановлених програмних продуктів і обладнання для торгівлі та сфери послуг. Технічна підтримка включає в себе консультації користувача з роботою з програмним продуктом, отримання оновлень програмного продукту, виїзд до Замовника, оперативну реакцію на виниклі неполадки у роботі. Здійснюється гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування постачаного обладнання.

Сделать заявку
Також зверніть увагу на інші послуги нашої компанії.
Інші послуги
Дополнительные услуги
It-консалтинг
"Profit Solutions" є системним інтегратором у сфері IT-рішень для автоматизації бізнес-процесів, управління аудіо- і відеопотоками, системами контролю доступу, а також надає повний..
It-консалтинг
читати