+38 (044) 223-12-12 +38 (044) 240-96-69
Замовити дзвінок

Системи лояльності

Лояльний клієнт - основне завдання кожної компанії.

В умовах підвищеної конкуренції, зростаючих вимог клієнтів, зміни каналів комунікації та форм взаємодії з ними програми лояльності стають все різноманітнішими та технологічними.

Програма лояльності вже не є простою короткотерміновою маркетинговою стратегією, а елементом маркетингової стратегії компанії, спрямованої на клієнта.

Компанія "Profit Solutions" є розробником програмного забезпечення для автоматизації програм лояльності за наступними напрямками:


  • Залучення лояльних споживачів.
  • Підвищення лояльності існуючих клієнтів.
  • Повернення клієнтів (win back).
  • Побудова тривалих стосунків.
  • Збільшення цінності клієнта для бізнесу.

Автоматизація програм лояльності допомагає створити систему бізнес-процесів та механізмів маркетингових заходів з подальшим аналізом їх ефективності в оперативному режимі.

Рішення для автоматизації програм лояльності включає:

QPOS.Deposit - система простих, складних та автоматичних знижок.

Додаткова функція для робочого місця офіціанта, касира для впровадження дисконтних програм та програм лояльності закладу.

ProfIT.QDiscount - дисконтна система, яку можна налаштувати під індивідуальні маркетингові програми.

Це рішення є гарною платформою для управління маркетинговими заходами, взаєминами з гостями та забезпеченням їх повернення в заклад. Рішення дозволяє впроваджувати ключові елементи CRM-системи, легко налаштовується та адаптується під маркетингову концепцію Замовника.

Сделать заявку
Також зверніть увагу на інші проекти нашої компанії.
Інші проекти