+38 (044) 223-12-12 +38 (044) 240-96-69
Замовити дзвінок

Кіоски самообслуговування

Конкуренція ресторанів швидкого харчування завжди висока, коли на фудкортах є вибір, завжди перемагає той, хто надає швидко якісний продукт.

За допомогою кіоску Profit QPOS Self Service ваші гості не будуть чекати у черзі, щоб зробити замовлення біля каси, а зможуть його зробити самостійно.

Багатофункціональні налаштування кіоску дозволяють налаштувати дизайн картинок з товаром, вибрати одночасно декілька мов інтерфейсу, створити і оплатити замовлення, отримати його самостійно біля лінії роздачі, або обрати варіант з обслуговуванням біля столику.

Хочете заохотити гостей програмою лояльності?  Будь-які Ваші бонусні, програми знижок, накопичувальні та інші доступні для використання у Profit QPOS Self Service.

 

Використовуючи Profit QPOS Self Service кіоск у розважальних та ігрових зонах, аквапарках відвідувачі можуть придбати та поповнити картку, перевірити баланс по картці.

Звіт про всі операції платник отримує у вигляді фіскального чеку  на екрані чи за бажанням друку у паперовому вигляді.

 

Базова комплектація кіоску складається з  сенсорного екрану, розмір якого Ви можете обирати,  термопринтеру та  QR сканеру.

Опціонально можна доукомплектувати  тримачем для банківського терміналу, зчитувач безконтактних або магнітних карток, камерою для FacePay

Сделать заявку
Також зверніть увагу на інші послуги нашої компанії.
Інші послуги